NA BICYKLI SPOLU PO ZÁHORÍ - PRIDAJ SA!

Cyklistika nie je individuálny šport! Teda je, ale oveľa viac zábavy a potešenia z výletu nám  prináša jazda v skupine. Cyklistika je o spoznávaní okolia ale aj nových priateľov. Preto radi jazdíme spolu.

Cestná cyklistika

Pravidelne sa stretávame na spoločných jazdách. Už viac rokov je v sezóne zvykom nedeľný výjazd s odjazdom ráno o ôsmej alebo deviatej hodine z pred nášho obchodu. Jazda v skupine má športovejší charakter. Je menej náročná pri jazde v háku, čím dovolí dlhší výlet alebo rýchlejšiu jazdu. V prípade problému nie si sám. Ak sa ti cestná cyklistika zapáčila, určite ťa radi medzi sebou uvidíme. Jedinou podmienkou je cyklistická prilba, ale to už je snáď samozrejmosť. Plánované spoločné jazdy môžeš sledovať aj na našom facebookovom profile.

Horská cyklistika

Blízke pohorie Malých Karpát je absolútne ideálne ihrisko pre tento šport. Kopce nie sú ani nízke ani príliš vysoké, sú proste bicyklovateľné. Možností je toľko, že ich sotva všetky spoznáš. Jazdíme v menších skupinkách, často dvojiciach. Raz ti peknú trasu ukáže jeden, potom niekto druhý. Tam je prameň, tam zas pekný výhľad. Jazdiť s niekým je určite bezpečnejšie. Aj o zážitok by si sa musel sám deliť len so sebou. Prídi sa spýtať, kto a kedy chystá ďalší spoločný výlet.

 

ZAŽILI SME SPOLU