RENOVÁCIA BICYKLA

Zrenovujeme! Dôkaz, že bicykel má dušu nie len v pneumatikách.

Mnoho z vás k nám donesie staručký bicykel po babke, znesený z povaly a podobne. Každý má svoj príbeh. Máte k nemu vzťah a vy ho chcete vzkriesiť, podpísať sa pod neho vlastnou predstavou. Jeho znovuzrodenie je to, čo chcete!

Nechce to veľa. Očistiť, vymeniť a zladiť nové farby, namazať a obuť.

Retro, old style, fixed bike. Už ich bolo veľa, ktorým sme pomohli k novému životu. Ak máte taký, prineste ho. V zime je na to viac času. Výsledok aj nás ešte často milo prekvapí.

AKO NA RENOVÁCIU STARÉHO BICYKLA?

  • Nie všetky staršie bicykle sú už opraviteľné. Ak ho kupujete, príďte sa s ním k nám najprv poradiť alebo ho v detailoch nafoťte na mobil.
  • Za slušnú cenu zabezpečíme u výrobcu bicyklov nastriekanie rámu, vidlice, aj niektorých komponentov kvalitnou práškovou farbou zo širokej ponuky podľa vášho výberu. V cene nástreku je aj predchádzajúce opieskovanie pôvodnej farby.
  • Výsledok je pekný ak sa dotiahnu detaily ako napríklad farebné pneumatiky, štýlové sedlo či rukoväte, prútený košík a podobne. Okrem detailov sa pri skladaní bicykla premažú všetky jeho pohyblivé časti. Bicykel je plne funkčný a naďalej spoľahlivý.

RENOVOVANÉ BICYKLE

PREČO RENOVOVAŤ?

  • Bicykel je jedinečný, originálny a je podľa Vašich predstáv.
  • Svojim individuálnym vzhľadom púta pozornosť okolia.
  • Renovovaný bicykel nie je hodnotný v očiach zlodejov, môžete ho používať všade bez väčších obáv pred ukradnutím.