NA VÝBER BICYKLA SI NÁJDITE DOSTATOK ČASU

V našom obchode nájdete takmer všetky druhy bicyklov. Vybrať pre vás ten správny je pre nás výzvou. Sme otvorení aj vašim individuálnym požiadavkám. O cyklistike sa rozprávame radi vždy.

Značky bicyklov, ktoré u nás nájdete:

Výber bicykla.
Zdal by sa na prvý pohľad možno jednoduchý. Viem, kde ho chcem používať a mal by sa mi páčiť.
Vyberiem, zaplatím a bicyklujem.

Všetko je inak.
Bicyklov je veľa druhov. Každý má absolútne individuálne potreby, univerzálna rada neexistuje. Dobre vybrať znamená veľa poznať. Ak v tom nie ste doma, nechajte si  poradiť. O bicykloch vieme dosť a máme skúsenosti. Ak prídete, budeme sa vás veľa pýtať. Veľa otázok a veľa odpovedí povedie k správnemu výberu.

Všetko chce svoj čas.
Prísť k nám znamená rozprávať sa. U nás ste pri zdroji informácií, preto sa pýtajte na všetko. Na čo zabudnete sa vás sami opýtame. Ponáhľajte sa k nám, ale nie keď už ste u nás.

Bicyklom to nekončí.
K spokojnému nasadnutiu na bicykel predchádza práca nášho mechanika, ktorý ho dôsledne poskladá a kompletne nastaví. Sme však zároveň aj servisné zázemie v prípade záruky, potrebnej údržby, či poruchy. Našim bicyklom sme vždy po ruke.

...bicykel od nás znamená mať záväzok nášho mechanika...

eVÝBER BICYKLA

Veľa z nás si pred kúpou bicykla potrebuje vyjasniť svoje potreby a chute. Práve preto sme pre Vás pripravili jednoduchý formulár, ktorý po vyplnení môžete odoslať k nám do predajne a my sa pokúsime Vám pri výbere pomôcť. Následne sa v predajni budeme vedieť zamerať na taký bicykel, ktorý je pre Vás najvhodnejší a najviac splní Vaše požiadavky.


Chcem vyplniť formulár